Про нас

Про нас

ПРО НАС

Про Нас

Компанія  «БТС» сьогодні – це експерт в галузі будівництва інженерних мереж та систем на об’єктах будь-якого рівня складності. Історія створення компанії в 1995 р. та її професійне зростання протягом двох десятиліть, служать  яскравим прикладом соціально відповідального бізнесу і правильно обраної стратегії розвитку.

Основа виконання успішних проектів –  віддані і професійні люди, які поділяють ключові цінності компанії. Завдяки підбору висококваліфікованих фахівців, інженерно-технічних працівників і менеджерів, компанія забезпечує високу якість робіт на основі чіткої технологічної дисципліни і дозволяє вирішувати завдання різної складності в оптимальні терміни.

Принципи нашої роботи з партнерами –  дотримання кодексу ділового партнерства з клієнтами та Замовниками. В числі наших партнерів знаходяться найбільші девелоперські та будівельні компанії, державні та комунальні структури.

Наш досвід та професіоналізм дозволяють пропонувати Замовнику повний комплекс проектних і монтажних робіт.

  • Водопостачання і каналізація
  • Пожежогасіння
  • Водяне і повітряне опалення
  • Електропостачання та електроосвітлення
  • ІТП, насосні станції і котельні
  • Вентиляція і кондиціювання повітря
  • Системи газопостачання
  • Зовнішні мережі

1

МІСІЯ

Наша Місія

Ми – професіонали, які люблять свою роботу, знаходимо оптимальні рішення в області будівництва інженерних мереж і систем, підвищуючи життєві стандарти в Україні.

ІСТОРІЯ

Ключові події і дати

2013 — 2016

Участь в муніципальних програмах з енергозбереження. В рамках проектів КМДА – роботи з термосанації будівель бюджетної сфери м. Києва. Виконання робіт по утепленню будівель, проектування та монтажу інженерних систем, заміни обладнання.

2009 — 2012

Контракт на будівництво готелю Radisson Blu Resort. Вперше в Україні реалізований проект будівництва п’ятизіркового готелю в Карпатах, на курорті Буковель. Надалі список виконаних нами робіт поповнився об’єктами національного масштабу: реконструкція національного спортивного комплексу «Олімпійський», аеропорт у Львові, готель «Hilton».
Перші контракти з будівництва на крупних промислових об’єктах.

2007 — 2008

В цьому році ми стали компанією, що виконує повний комплекс монтажних та проектних робіт з інженерних систем. Розширюючи географію робіт ми відкрили філіал в м. Харків, прийняли участь в будівництві гіпермаркету METRO в Астані.

2004

Ми взяли участь в будівництві першого в Україні бізнес-центру класу А +++ в центрі Києва. Це рік виходу компанії на ринок будівництва комерційної нерухомості, надалі ми будували найвідоміші бізнес-центри Києва.

2003

Мережа гіпермаркетів METRO з першого ж проекту в Україні вибрала нас в якості підрядника по внутрішнім інженерним системам. Це стало початком нового етапу реалізації проектів з будівництва гіпермаркетів. Надалі нашими замовниками були торгові мережі «АШАН», «Епіцентр», «OBI» «ЛЕРУА МЕРЛЕН» і багато українських підприємств.

2002

Підписали контракт на виконанні монтажних робіт ТЦ “Глобус” на Майдані Незалежності. Цей проект став для нас знаковим – ми довели, що вміємо системно, якісно вирішувати складні завдання і бути надійними партнерами.

2000 — 2001

Вихід на ринок крупного цивільного будівництва – компанія отримала перший підряд на будівництво і проектування інженерних мереж житлового будинку. За наступні 15 років з нашою участю побудовано більше 2.5 млн м² житла в Україні.

Учать у реалізації першого в Україні проекту в сфері енергозбереження, що фінансувався Світовим Банком «Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва”. За 5 років участі в проекті, ми провели роботи з енергоаудиту, проектування, будівництва на 1200 об’єктах Києва.

1998 — 2000

Укладання перших контрактів з проектування та монтажу  систем водопроводу, каналізації та опалення. Реалізація першого в Україні демо-проекту комплексної модернізації теплопунктів АК “Київенерго”. На сьогоднішній день нами проведені комплексні роботи в теплових пунктах більш ніж в 1000 будівлях і спорудах.

1997

Компанія активно почала розвивати напрямок проектування та будівництва теплових пунктів. Виграний перший тендер, що проводила КМДА з обладнання приладами обліку тепла житлового фонду м. Києва. Надалі компанія стала лідером в оснащенні об’єктів ЖКГ України вузлами обліку теплової енергії, виконала більше 3000 тисяч подібних проектів в період з 1997 по 2016 рр.